والیبال فولاد عظیمی

عضو هیات مدیره باشگاه هاوش گنبدکاووس گفت: نماینده این شهرستان در رقابت های لیگ دسته یک والیبال باشگاه های کشور از این پس با نام هاوش گنبدکاووس در این رقابت ها حاضر می شود.

حاجی نظر شیرمحمدلی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به مشکلاتی که باشگاه فولاد عظیمی گنبدکاووس در پرداخت هزینه های جاری و نیز اقساط بازیکنان داشت، در آخرین جلسه ای که با حضور فرماندار، شهردار و برخی مسوولان شهرستان گنبدکاووس برگزار شد، قرار شد مدیریت این تیم دسته یکی گنبدکاووس واگذار شود.

وی گفت: خوشبختانه پس از گفت و گوهای مختلفی که با مهدی محمدی مدیریت گروه سرمایه گذاری هاوش برای نجات این تیم از بحران انجام شد، وی به درخواست مسوولان شهرستان پاسخ مثبت داد و با توجه به اینکه تاکنون سه بازی از نیم فصل دوم گذشته است، مسوولیت تیم والیبال را برعهده گرفت.

او افزود: اگر مسوولان شهرستان گنبدکاووس در این خصوص وارد عمل نمی شدند، قطعا این تیم خوب و موفق در پایان نیم فصل منحل می شد و این امر صدمات جبرانی ناپذیری به اعتبار پایتخت والیبال ایران وارد می کرد که از مهم ترین آنها می توان به ایجاد یاس و ناامیدی در بین جوانان و نونهالان و نوجوانان علاقه مند به والیبال این شهرستان اشاره کرد.

شیرمحمدلی گفت: کادر فنی و بازیکنان این تیم واقعا تحمل بسیار بالایی داشتند و در حالیکه با وجود آغاز نیم فصل دوم هیچ مبلغی دریافت نکرده بودند، به درخواست مسوولان لبیک گفته و به کار خود ادامه دادند و موفقیت های شایان توجهی کسب کرده اند که قابل تقدیر و ستایش است.

نماینده والیبال گنبدکاووس که پیش از این با نام فولاد عظیمی در لیگ دسته یک والیبال باشگاه های کشور حضور داشت، تاکنون در این رقابت ها 10 پیروزی کسب کرد و فقط یک شکست را در کارنامه خود دارد و هم اکنون با 27 امتیاز در صدر جدول گروه دوم قرار دارد.

رقابت های والیبال لیگ دسته یک باشگاه های ایران با حضور 18 تیم در دو گروه برگزار می شود و در نهایت دو تیم برتر این رقابت ها به لیگ برتر صعود خواهند کرد.

تیم والیبال هاوش گنبدکاووس در ادامه این رقابت ها، روز چهارشنبه هفته جاری در شهر اهواز به دیدار تیم مناطق نفت خیز جنوب خواهد رفت.

منبع خبر:www.turkmenstudents.com


 

/ 0 نظر / 35 بازدید