والیبال در ترکمنصحرا

اولکامیز نوشت:
حاجی قربان طریک_ «به پایتخت والیبال ایران خوش آمدید» نوشته ای که مسئولین ورزش گنبد در سالن المپیک روی تکه پارچه ای نوشته و به آن از ته دل افتخار می کنند. اما واقیت فقط همین است ؟ آیا شهر گنبد پایتخت والیبال ایران است؟ اگر به شهر و اطراف نظری بیندازید شاید این ادعا کمی تحقق یابد تورهای برافراشته و فریادهای جوانان در زمین های خاکی والیبال نشان از علاقمندی عجیب ترکمن ها به ورزش را نشان می دهد.کم لطفی و ضعف مدیریت در سال های اخیر صدمات جبران ناپذیری بر پیکره ورزش اول شهرستان گنبد زده است.

بی کفایتی و بی لیاقتی مسئولین ورزش گنبد کار را به جایی رسانده است که علاقمندان بیشمار به والیبال این روزها از همدیگر این سئوال را می پرسند که گنبدی ها امسال در سوپر لیگ والیبال ایران نماینده ای خواهند داشت و یا دست از پا درازتر باید در دسته یک میدان داری کنند ! بدون شک والیبال گنبد در سالیان دراز سوپر لیگ با کمترین امکانات بیشترین بهره وری را داشته است و بازیکنان گنبدی با مبلغ ناچیز قرارداد دمار از روزگار تیم های پولدار پایتخت نشین را در آورده اند. سال گذشته اتفاقات عجیب و غریبی رخ داد و گنبدی ها با دو سهمیه حضور در سوپر لیگ کمی به آینده امیدوار شدند. در ادامه کار مشخص شد که باشگاه هاوش در دقایق پایانی از ادامه حضور در سوپر لیگ انصراف داد و سهمیه اصلی والیبال گنبد که سالیان درازی با تعصب بازیکنان و با حمایت تماشاگرانش حفظ شده بود، یکشبه به چوب حراج گذاشته شد.
دیگر سهمیه گنبد یعنی جواهری نیز با اشتباهات و بی تدبیری های بعضی آقایان به راحتی به سوی لبه پرتگاه رفت و امتیاز دوم گنبدی ها را به راحتی از دست داد. همه امیدوار بودند که یکی از تیم های حاضر در سوپر لیگ امسال انصراف دهد تا جواهری جایگزین شود ولی این اتفاق هنوز رخ نداده است تنها یک گزینه برای حضور تیم والیبال جواهری گنبد در سوپر لیگ امسال مانده است . آنهم خرید امتیاز باشگاه یزد .یزدیها که امسال دو سهمیه دارند می خواهند یکی از سهمیه هایشان را بفروشند حتی قیمت هم تعیین کرده اند 800 میلیون تومان قیمت امتیاز سوپر لیگ می باشد. باشگاه جواهری هنوز در حال مذاکره است تا شاید بتواند با یزدی ها به توافق برسد اگر جواهری نتواند در مذاکرات با باشگاه یزد به توافق نرسد امسال گنبدیها هیچ سهمیه در سوپر لیگ نخواهند داشت .فاجعه ای که توسط مسئولین گنبد بر پیکره نحیف والیبال گنبد تحمیل می شود. اما سئوال بزرگی در ذهن مردم گنبد امروز نقش بسته است سئوالی که باید جناب غفاری به آن پاسخ دهد . جناب غفاری همانطور که خود میدانید قیمت امتیاز سوپر لیگ 800 میلیون توسط باشگاه یزد تعیین شده است شما آِیا سال گذشته امتیاز گنبد را فروخته اید ؟ جناب غفاری اگر فروخته اید با چه قیمتی و با اجازه چه کسی این سهمیه را فروخته اید ؟ اگر سهمیه سوپر لیگ والیبال گنبد را فروخته باشید پولش را چگونه و در چه راهی خرج کرده اید؟ اگر سهمیه را نفروخته اید و فدراسیون به خاطر عدم اعلام شما برای حضور در سوپر لیگ امتیازتان را بدون پول از شما گرفته باشد چرا رایگان امتیاز را واگذار کرده اید ؟ آیا زمان آن نرسیده است که از مردم عذر خواهی کرده و از کرده خود پشیمان شوید.

www.turkmenstudents.com

بنظر اینجانب مقصر بزرگان والیبال ترکمنصحرا هستند ( فکر کنم دعوای داخلی دارند) بابا جان بی خیال همه چیز والیبال ، افتخارات همه چیز از دست رفت . یه فکر کنید ........

اسب ترکمن که اونطوری از بین رفت ( با آوردن اسب خارجی توسط خود ترکمنها) اینهم از والیبال.


 

/ 1 نظر / 37 بازدید
میکائیل

سلام وبلاگ خوبی داری خوشحال می شم به منم یک سری بزنی و نظری بدی