مجمع عمومی سالیانه شرکت صنایع پتروشیمی گلستان تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی گلستان :

آقایان کامیاب رئیس محترم هیئت مدیره و مهندس قاسمیان مدیریت محترم عامل ضمن ارائه گزارش کامل از شرایط موجود پروژه عنوان  نمودند که :

1-      تجهیز کارگاههای عملیاتی ، دفاتر فنی و اداری و خوابگاه های شرکت همپا با 100 % پیشرفت فیزیکی حاکی از شروع جدی عملیات اجرایی است .

2-   پیش نیازهای اجرایی پروژه شامل اخذ مجوز های زیست محیطی ، آب ، برق ، گاز و مخابرات از جمله اقدامات مهم شرکت بوده که همگی  انجام شده است .

3-   توجه به مسائل معیشتی کارکنان ، هیئت مدیره را بر آن داشت تا از محل سود سپرده های تودیع شده نزد بانکها ، زمینی به مساحت 30 هکتار را در بهترین منطقه شهر گرگان خریداری و از هم اکنون به صورت موازی با پروژه ؛ شهرک مسکونی ، فرهنگی و تفریحی پتروشیمی را در دستور کار خود قرار دهد .

4-   با دریافت پکیج Basic از طرف شرکت کازال عملاً طراحی واحد آمونیاک وارد مرحله جدیدی شده است و شرکت همپا در این راستا بصورت جدی تر عملیات طراحی و خرید دستگاههای مورد نیاز پروژه را دنبال می کند .

5-   با برگزاری جلسه نهایی شرک Stamicarbon در کشور هلند با حضور کارشناسان پتروشیمی گلستان عملاً پروژه طراحی واحد اوره با دریافت پکیج طراحی آن تحت عنوان " PDP   " شروع و شرکت همپا عملیا ت طراحی  Basic  و Detail  ( جزئیات ) واحد را آغاز کرده است .

6-   پیرو مصوبه هیئت دولت مبنی بر تصویب تسهیلات ارزی به مبلغ 465 میلیون یورو هیئت مدیره پی گیری های مستمر ی را انجام داد و انشاالله با مساعدت و همکاری ارگانهای مربوط بزودی گشایش این اعتبار انجام خواهد شد .

سپس بازرس قانونی شرکت ( موسسه حسابرسی آروین پیام ) ضمن قرائت و توضیح صورتهای مالی ، آنها را بدون اشکال دانست  و به سئوالات و ابهامات حضار پاسخ دادند . در نهایت صورتهای مالی شرکت مورد تصویب مجمع قرار گرفت . همچنین مجمع با ابقاء موسسه حسابرسی آروین پیام بعنوان بازرس قانونی شرکت بمدت یکسال دیگر و روزنامه کثیر الانتشار اطلاعات ، بعنوان روزنامه رسمی شرکت با رأی گیری بعمل آمده موافقت کرد . در پایان هیئت مدیره و تیم کارشناسی پروژه به پرسشهای مطرح شده پاسخ دادند..

 

(( چه خوب می شد  اون ۳۰هکتار زمین که برای احداث شهرک در نظر گرفتند  در شهرستان آق قلا باشد چون هر جا کارمندان شرکت را اسکان میدهند امکانات نیز در همانجا تاسیس می شود پس بهتر بود حالا که آلودگی دراطراف آق قلا بوجود می آورند لااقل شهرک را در آق قلا بزنند تا مردم آق قلا هم از آن امکاناتی که برای پرسنل مهیا می کنند بتوانند استفاده کنند در غیر اینصورت هیچ فایده ای برای مردم آق قلا ندارد.(با توجه به مشاهدات  در بجنورد و ماهشهر و عسلویه)).

دایان .بندرترکمن

شهرک توحید گاز در شهرستان جم -عسلویه

 

 

 

 

/ 0 نظر / 4 بازدید