حاج آقا نیازی: شرکت پادیسان حامی جدید والیبالیستها است

 

نورقلی نیازی مسئول هیات والیبال گنبد کاووس گفت: با توجه به مشکلات عدیده مالی که برای تیم والیبال استقلال گنبد در طول سنوات اخیر بوجود آمد سعی کردیم تا حامی مالی جدیدی را برای انی تیم وارد مذاکره شویم.
نورقلی نیازی مسول هیات والیبال گنبد کاووس در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: با توجه به جلسات متعددی که با فتح الله زاده مدیر عامل باشگاه استقلال برگزار کردیم اما در هیچ یک از این جلسات نتوانستیم به پاسخ دقیقی در خصوص بودجه اختصاص یافته به والیبال دست یابیم به همین دلیل به دنبال جذب حامی مالی جدید برآمدیم.


وی تصریح کرد: سال گذشته باشگاه استقلال هیچ گونه کمک مالی به تیم والیبال شرکت کننده در مسابقات لیگ برتر نکرد و این امر مشکلات عدیده‌ای را برای مسولان تیم بوجود آود به همین دلیل در سال جاری پس از انجام رایزنی‌های مختلف با شرکت پادیسان به توافق رسیدیم.
وی تصریح کرد: به منظور حمایت همه جانبه از بازیکنان تیم سعی داریم با دیگر شرکتهای خصوصی وارد مذاکره شویم تا از طریق آنها نیز بتوانیم بخشی از بودجه تیم را تامین کنیم.
نیازی گفت: با توجه به مشخص شدن وضعیت حامی مالی تیم هم اکنون "محمد بای‌دوجی" سرمربی تیم والیبال گنبد کاووس درحال جذب بازیکن است.

منبع خبر : گنبد اسپورت

http://www.gonbadsport.com

 

/ 0 نظر / 6 بازدید